Aktualności

Nowoczesne systemy kamer na Twoim osiedlu

Współcześnie technologia daje wiele możliwości także w zakresie ochrony obiektów i przestrzeni. Profesjonalny monitoring pozwala  zarejestrować  ewentualne nieprawidłowości i podjąć odpowiednie kroki mające na celu zabezpieczenie mienia Wyjaśniamy, w jaki sposób nowoczesne systemy kamer na Twoim osiedlu będą zapewniać bezpieczeństwo każdego dnia!

Systemy kamer na osiedlu

Systemy kamer na osiedlu zwiększa komfort życia, ale też stanowią działanie prewencyjne. Świadomość istnienia takiego zabezpieczenia skutecznie odstrasza potencjalnych przestępców. Dzięki temu lokalizacja staje się bardziej atrakcyjna dla przyszłych lokatorów, dlatego rozwiązanie to koniecznie powinno być brane pod uwagę przez deweloperów.

Zalety monitoringu osiedla

Liczne zalety monitoringu osiedla sprawiają, że instalacja takiego systemu jest wyjątkowo opłacalna. Przede wszystkim kamery zapewniają:

  • ochronę przed m.in. włamaniami, kradzieżami, pobiciami, aktami wandalizmu;
  • dostęp do materiałów dowodowych w przypadku postępowania śledczego;
  • ochronę mienia (zarówno przedmioty należące do mieszkańców, jak i elementy wyposażenia przestrzeni przeznaczone do użytku publicznego) poprzez całodobowe monitorowanie otoczenia;
  • podgląd na żywo, umożliwiający kontrolę sytuacji w dowolnym momencie oraz niezwłoczne reagowanie (w połączeniu z ochroną fizyczną obiektu);
  • wsparcie w razie sporów, poprzez dostarczanie dowodów w formie nagrań wideo pomagających wyjaśnić różne nieporozumienia.

Ogromną zaletą monitoringu osiedla jest to, że działa na korzyść zarówno mieszkańców, jak i zarządców i spółdzielni. Wdrożenie tego rozwiązania jest opłacalne dla wszystkich stron, ponieważ minimalizuje ryzyko wystąpienia sytuacji kryzysowych, które mogą doprowadzić do dużych strat finansowych oraz szeregu innych problemów.

Gdzie szukać specjalistów od systemów kamer?

Spółdzielnie mieszkaniowe i zarządcy osiedla często nie wiedzą, gdzie szukać specjalistów do systemów kamer. Najlepiej wybrać firmę z wieloletnim doświadczeniem, która dostarcza najnowocześniejszy sprzęt oraz zachowuje najwyższe standardy obsługi. Dobrze, by nie tylko zajmowała się instalacją urządzeń, ale też zapewniała wsparcie w razie sytuacji awaryjnych.

Grupa ERA realizuje zaawansowane instalacje monitoringu, nadzorowane przez wykwalifikowaną kadrę. Posiadamy wszystkie wymagane kwalifikacje do świadczenia usług z zakresu ochrony rozmaitych obiektów oraz przestrzeni. Działamy na terenie całego kraju. Chcesz założyć monitoring na osiedlu? Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły. Postaw na spokój i bezpieczeństwo