Grupa kapitałowa

ERA Sp. z o.o. jest liderem w Grupie Kapitałowej ERA, w skład której wchodzą spółki zależne NOVIA, ERA+ oraz KOMES Ochrona. W 2021 r. ERA stała się częścią Grupy Kapitałowej JANTAR. Dzięki konsolidacji podmioty tworzące grupę swoją działalnością objęły teren całego kraju, zajmując tym samym dominującą pozycję wśród firm na ogólnopolskim rynku usług ochrony i utrzymania czystości.

Naszym priorytetem jest zapewnienie kontrahentom poczucia bezpieczeństwa i komfortu pracy tak, aby cały potencjał mogli skoncentrować na realizacji własnych strategicznych celów. Dzięki synergii działań wynikających z połączenia firmy ERA i JANTAR jesteśmy w stanie jeszcze lepiej sprostać tym celom.

NOVIA

Jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie ochrony mienia i utrzymania czystości. W ramach NZOZ NOVIA MED, realizuje usługi medyczne zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym.

ERA +

Spółka świadczy usługi ochrony mienia, utrzymania czystości dla kontrahentów zainteresowanych możliwością uzyskania ulgi we wpłatach na PFRON na poziomie ok. 50%.

KOMES Ochrona Sp. z o.o.

Jest spółką świadczącą usługi ochrony, zarówno w zakresie ochrony fizycznej osób
i mienia, jak również projektowania i montażu systemów zabezpieczeń technicznych, monitoringu systemów alarmowych i systemów ppoż. na terenie Podbeskidzia.

Nasza praca dla Ciebie Twoją najlepszą inwestycją!

Zarząd Spółki ERA
Zarząd Spółki ERA
PREZES ZARZĄDU
Adam Sieka
Z-CA PREZESA ZARZĄDU
Łukasz Jany