Grupa kapitałowa

ERA Sp. z o.o. jest liderem w Grupie Kapitałowej ERA, w skład której wchodzą spółki zależne NOVIA i ERA+. Naszym priorytetem jest zapewnienie kontrahentom poczucia bezpieczeństwa i komfortu pracy tak, aby cały potencjał mogli skoncentrować na realizacji własnych strategicznych celów. Dzięki połączeniu naszych działań jesteśmy w stanie sprostać tym celom.

W ramach Grupy Kapitałowej zatrudniamy ponad 3 tys. wykwalifikowanych pracowników działających na terenie całej Polski. Będąc czołowym dostawcą usług dla instytucji, przedsiębiorstw i klientów indywidualnych, nieustannie wzbogacając i modernizując zaplecze techniczne, profesjonalnie realizujemy nawet bardzo ambitne i skomplikowane zadania.

NOVIA

Jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie ochrony mienia i utrzymania czystości. W ramach NZOZ NOVIA MED, realizuje usługi medyczne zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym.

ERA +

Spółka świadczy usługi ochrony mienia, utrzymania czystości dla kontrahentów zainteresowanych możliwością uzyskania ulgi we wpłatach na PFRON na poziomie ok. 50%.

Nasza praca dla Ciebie Twoją najlepszą inwestycją!

Zarząd Spółki ERA
PREZES ZARZĄDU
Krzysztof Pasternak
Z-CA PREZESA ZARZĄDU
Beata Molik
Z-CA PREZESA ZARZĄDU
Marek Narecki