Aktualności

Kiedy warto zatrudnić firmę sprzątającą do biura?

Zadbane przestrzenie biurowe skutecznie motywują do pracy i są pozytywnie postrzegane nie tylko przez pracowników, ale też i klientów. Zastanawiasz się, czy jesteś w stanie we własnym zakresie dbać o czystość obiektu? Dowiedz się, kiedy warto zatrudnić firmę sprzątającą do biura!

Chcesz oszczędzić czas

Korzystanie z usług firmy sprzedającej do biura to świetne rozwiązanie, gdy chcesz oszczędzić czas. Powierzając to zdanie zespołowi wykwalifikowanych specjalistów nie musisz zajmować się szukaniem i zatrudnianiem pracowników, zakupem środków czystości, akcesoriów i maszyn, tworzeniem harmonogramu sprzątania itp. Dostajesz gotowe rozwiązanie, a w dodatku masz pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie.

Co więcej, zespół oddelegowany przez zewnętrzną firmę może wykonywać swoje obowiązki po godzinach pracy. Dzięki temu nie ma wpływu na funkcjonowanie biura i nie powoduje żadnych utrudnień (np. związanych z hałasem albo tymczasowym brakiem dostępu do wybranych pomieszczeń).

Chcesz skupić się na swoich obowiązkach

Współpraca z firmą sprzątającą jest również bardzo dobrą opcją, gdy chcesz skupić się na swoich obowiązkach. Dbanie o kwestie związane z porządkiem w miejscu pracy są nie tylko czasochłonne, ale też wymagają sporego zaangażowania. Nie ma sensu się tym zajmować, szczególnie, gdy nie ma się w tym temacie odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia.

Zamiast zastanawiać się np. ile osób powinno sprzątać biuro, w jakich godzinach będą pracować czy których środków mają używać do mycia podłóg, możesz zająć się ważniejszymi sprawami. Zostaw kwestie związane z czystością profesjonalistom. Pamiętaj też o tym, że w dokładnie wysprzątanych wnętrzach przyjemniej się pracuje, przez co wzrasta wydajność i poprawiają się wyniki.

Chcesz mieć posprzątane profesjonalnie

Na pewno powinieneś zwrócić się do firmy sprzątającej także wtedy, gdy chcesz mieć posprzątane profesjonalnie. Chociaż sprawa wydaje się prozaiczna, nie wolno jej bagatelizować. Czystość miejsca pracy ma ogromny wpływ na samopoczucie i zdrowie pracowników, a także bezpieczeństwo. Dobrze wysprzątane pomieszczenia są mniej narażone m.in. na pożar albo wypadki (np. potknięcie się, poślizgnięcie). Ograniczenie ilości kurzu i zabrudzeń zapobiega także awariom instalacji HVAC czy wykorzystywanego sprzętu elektronicznego.

Powierzając to zadanie zewnętrznej firmie masz zarazem gwarancję, że wszystkie wykorzystywane środki chemiczne są całkowicie niegroźne nie tylko dla czyszczonych powierzchni, ale też osób przebywających w pomieszczeniach (np. nie emitują żadnych szkodliwych substancji do powietrza). Dbasz więc nie tylko o estetykę i komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

Grupa ERA posiada w swojej ofercie także usługi związane z utrzymywaniem czystości w obiektach. Zleć nam profesjonalne sprzątanie biura, by stworzyć idealne warunki do pracy. Do każdego Klienta podchodzimy w pełni indywidualnie. Kompleksowo traktujemy temat, zapewniając pełne wsparcie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży w każdej sytuacji jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie. Po prostu zdaj się na nas – postaw na proste, szybkie i opłacalne rozwiązanie. Skontaktuj się z nami, by omówić warunki współpracy!